Air Fluid Renep to specjalny płyn smarujący przeznaczony do smarowania powierzchni ślizgowych i łożysk w amortyzatorach Öhlins. Air Fluid Renep zmniejsza tarcie, ogranicza szarpnięcia podczas przesuwania się i chroni przed zużyciem. Dzięki zawartości dodatków Air Fluid charakteryzuje się wyjątkową odpornością na starzenie, wysoką ochroną antykorozyjną, niewielką tendencją do pienienia oraz dobrymi właściwościami w zakresie lepkości i temperatury.
| Nazwa produktu: | r.s.p. Air Fluid Renep CGLP 68 Smar przeciwcierny - 250 ml |
| Producent: | r.s.p. |
| Kod pozycji: | RSP758921 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Specjalne smary, Olej |
| Obszar roboczy: | Widelec / Amortyzator |
| treść: | 250ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 250g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 9120076110784 |