Wykonane z wysokiej jakości puchu pochodzącego z recyklingu oraz materiałów powłokowych z recyklingu, śpiwory Classic znacznie zmniejszają ślad ekologiczny. Ich zoptymalizowana izolacja cieplna, obszerny krój GT Fit oraz niewielkie rozmiary po spakowaniu sprawiają, że są idealnym towarzyszem na każdą wyprawę. Materiały o dużej gęstości puchu oraz konstrukcja z ukośnymi komorami zapewniają optymalną izolację cieplną. Puch o wypełnieniu co najmniej 700 cuin nie przesuwa się, co zapobiega powstawaniu mostków termicznych. Anatomicznie wyprofilowana część na stopy, składająca się z dwóch komór, doskonale ogrzewa stopy. Przestronny kaptur z pięcioma komorami i sznurkami ściągającymi w kołnierzu zapewnia przyjemne ciepło i spokojny sen. Długi zamek błyskawiczny z systemem Gemini™ zapobiega utracie ciepła w tym newralgicznym obszarze. Płaski, magnetyczny zapięcie Lode Lock™ oraz sznurki ściągające przy kołnierzu termicznym są łatwe w obsłudze nawet w nocy. Dzięki temperaturze „Good Night’s Sleep” wynoszącej -6°C, Classic 550 jest niezwykle wszechstronnym śpiworem na umiarkowane temperatury.
| Nazwa produktu: | Mountain Equipment Classic 550 Long Śpiwór ME-008570 - zip left - goblin blue |
| Producent: | Mountain Equipment |
| Kod pozycji: | MOE759721 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 230/200/170mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór puchowy |
| izolacja: | Puch |
| komfort termiczny: | +0°C |
| limit temperatury: | -6°C |
| ekstremalna temperatura: | -23°C |
| waga wypełnienia: | 543g |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Z kołnierzem termicznym, Forma mumii, Magnetyczne zamknięcie |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 1170g |
| kod produktu producenta: | ME-008570-Me-01500 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | Regular |
| Zrównoważony rozwój: | DOWN CYCLE®, Fundacja Fair Wear |
| GTIN: | 5053817405754 |