Rebar oferuje 17 solidnych narzędzi w wytrzymałej konstrukcji. Pracuj bez obaw dzięki blokowanym narzędziom, które wytrzymują nawet duże obciążenia. Chwyty są wygodne, nawet gdy nosisz rękawiczki lub pracujesz przez cały dzień.
| Nazwa produktu: | Leatherman Rebar Narzędzie Wielofunkcyjne - Czarny |
| Producent: | Leatherman |
| Kod pozycji: | LTH759974 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 102/30/17mm |
| Narzędzia kempingowe / outdoorowe: | Multitool |
| długość ostrza: | 74mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 190g |
| kod produktu producenta: | 831563 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 37447494000 |