Krzesło uquip CODY łączy w sobie wygodę siedzenia, funkcjonalność i stabilność – idealne na relaksujące chwile w podróży
uquip CODY to wygodne, składane krzesło do relaksu. Ma ładną szerokość, a jego okrągłe siedzisko z wyściełanymi krawędziami zapewnia dużo miejsca do wygodnego rozłożenia się.
Szerokie nóżki zapobiegają zapadaniu się na miękkim podłożu, a stabilna stalowa rama i wysokiej jakości poliester Rip-Stop gwarantują nośność do 120 kg.
| Nazwa produktu: | Uquip Cody Krzesło składane - petrol/grey |
| Producent: | Uquip |
| Kod pozycji: | UQP760050 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Stal |
| maks. ładowność: | 120kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 950/230/230mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 5500g |
| kod produktu producenta: | 244057 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4250635616718 |
| Strona producenta: | http://uquip.de/index.html |