Mądra inwestycja w przyszłość! Praktyczny, lekki plecak trekkingowy dla dzieci, który zapewnia lepsze wrażenia z wypraw outdoorowych. Seria Birkebeiner Junior składa się z wysoce funkcjonalnych i lekkich plecaków dla dzieci i młodzieży. Plecaki te charakteryzują się tymi samymi doskonałymi funkcjami i materiałami, co plecaki dla dorosłych, i zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić dzieciom i młodzieży wspaniałe wrażenia z przebywania na łonie natury.
| Nazwa produktu: | Bergans Birkebeiner Jr 18L Plecak dla dzieci - black/dark shadow grey |
| Producent: | Bergans |
| Kod pozycji: | BGS760238 |
| płeć: | Dla dzieci |
| aktywność: | Outdoor, Trekking |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 400/150/200mm |
| maks. ładowność: | 6kg |
| Objętość: | 18l |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| Dostęp do głównej przegrody: | Góra |
| Zamknięcie głównej przegrody: | Zamek błyskawiczny |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czarny, Szary |
| waga: | 625g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| Torba - Styl: | Plecak |
| Torba - Przeznaczenie i cechy: | W zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy |
| GTIN: | 7031582568766 |
| Strona producenta: | http://bergans.de/ |