Plecak Vengetind 25 został zaprojektowany z myślą o wszystkich miłośnikach szybkich wędrówek i przygód. Ten wszechstronny plecak wyposażony jest w unikalny system nośny z napinanym panelem z siateczki na plecach, zapewniającym doskonałą wentylację. Wentylowana wyściółka w dolnej części pleców oraz elastyczny pas biodrowy z dużym zakresem swobody ruchów gwarantują maksymalny komfort podczas aktywności. Plecak jest kompatybilny z systemem hydracyjnym i posiada punkty mocowania dodatkowego sprzętu, takiego jak kijki trekkingowe. Dzięki torbom bocznym z siateczki, dużej przedniej torbie z siateczki, dużym torbom z taśmą (pasującym na większość telefonów komórkowych) oraz wewnętrznej torbie na bukłak, Vengetind 25 jest idealnym towarzyszem szybkich i lekkich przygód.
| Nazwa produktu: | Bergans Vengetind 25L M/L Plecak - dried sage |
| Producent: | Bergans |
| Kod pozycji: | BGS760243 |
| płeć: | Unisex |
| aktywność: | Outdoor, Wędrówki |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 280/300/500mm |
| maks. ładowność: | 8kg |
| Objętość: | 25l |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| Dostęp do głównej przegrody: | Góra |
| Zamknięcie głównej przegrody: | Zamek błyskawiczny |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 1060g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | S/M |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| Torba - Styl: | Plecak |
| Torba - Przeznaczenie i cechy: | Kompatybilność z systemem nawadniającym |
| GTIN: | 7031582573982 |
| Strona producenta: | http://bergans.de/ |