Kurtka GripGrab PACR Emergency Jacket jest przeznaczona dla rowerzystów, którzy wolą zachować ostrożność, nie obciążając się przy tym zbędnym balastem. Kurtka jest przeznaczona do użycia, gdy warunki podczas jazdy ulegną nieoczekiwanej zmianie. Zapewnia tymczasową ochronę przed wiatrem i deszczem podczas zjazdów, nagłych ulew lub dłuższych postojów, a gdy warunki się ustabilizują, można ją ponownie schować.
Kurtka składa się z pojedynczego 2,5-warstwowego materiału zewnętrznego z poliamidu z membraną na bazie PU i wyróżnia się niewielką wagą oraz minimalną objętością. Słup wody wynoszący 10 000 mm oraz powłoka DWR bez PFC są uzupełnione całkowicie uszczelnionymi szwami oraz wodoodpornym dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym YKK z przodu. Przewiewność na poziomie 10 000 g/m²/24h wspomaga odprowadzanie wilgoci.
Krój wyścigowy zapewnia dopasowaną sylwetkę, która ogranicza nadmiar materiału. Elastyczne mankiety rękawa i kołnierz o standardowej wysokości zapewniają opływowy profil kurtki wyścigowej. Dwukierunkowy zamek błyskawiczny z przodu umożliwia dostęp do kieszeni koszulki znajdujących się pod spodem.
Kurtka nie ma kieszeni ani specjalnego systemu pakowania. Zamiast tego, dzięki wadze 120 g (rozmiar M), można ją łatwo złożyć i schować do torby koszulki.
Elementy odblaskowe na ramionach i na plecach zwiększają widoczność w warunkach słabego oświetlenia.
Kurtka została zaprojektowana jako odzież awaryjna i nie jest przeznaczona do intensywnego codziennego użytkowania. Należy unikać długotrwałego przechowywania w stanie złożonym, aby chronić materiał i uszczelnione szwy.
Materiał
100% poliamid
| Nazwa produktu: | GripGrab PACR Emergency Kurtka dla mężczyzn - Transparent |
| Producent: | GripGrab |
| Kod pozycji: | GRB760291 |
| Materiał: | 100% poliamid |
| kompresja: | nie |
| Zamknięcie: | Zamek z przodu na pełnej długości, Dwukierunkowy zamek błyskawiczny |
| Kaptur: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| oddychalność: | 10000g/m²/24h |
| słup wody: | 10000mm |
| Cechy: | Wiatroszczelność, Wodoodporność, Membrana |
| dopasowanie: | standardowy |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Szary, Przezroczysty |
| waga: | 110g |
| GTIN: | 5708486039976, 5708486039983, 5708486039990, 5708486040002, 5708486040019 |
| Strona producenta: | http://gripgrab.com/ |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta GripGrab.
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. klatka piersiowa (cm) | 82 - 88 | 88 - 94 | 94 - 100 | 100 - 106 | 106 - 112 | 112 - 118 | 118 - 124 |
| C. talia (cm) | 69 - 75 | 75 - 81 | 81 - 87 | 87 - 93 | 93 - 99 | 99 - 105 | 105 - 111 |
| D. biodra (cm) | 82 - 88 | 88 - 95 | 95 - 101 | 101 - 107 | 107 - 113 | 113 - 119 | 119 - 125 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XS / S | M / L | XL / XXL |
|---|---|---|---|
| B. klatka piersiowa (cm) | 84 - 92 | 92 - 100 | 100 - 110 |
| C. talia (cm) | 67 - 77 | 77 - 87 | 87 - 97 |
Międzynarodowy XS / S
Międzynarodowy M / L
Międzynarodowy XL / XXL
| Międzynarodowy | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| B. klatka piersiowa (cm) | 88 - 94 | 94 - 100 | 100 - 106 | 106 - 112 | 112 - 118 |
| C. talia (cm) | 75 - 81 | 81 - 87 | 87 - 93 | 93 - 99 | 99 - 105 |
| D. biodra (cm) | 88 - 95 | 95 - 101 | 101 - 107 | 107 - 113 | 113 - 119 |
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| B. klatka piersiowa (cm) | 80 - 85 | 85 - 90 | 90 - 95 | 95 - 100 | 100 - 105 |
| C. talia (cm) | 63 - 68 | 68 - 73 | 73 - 78 | 78 - 83 | 83 - 88 |
| D. biodra (cm) | 86 - 91 | 91 - 96 | 96 - 101 | 101 - 106 | 106 - 112 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL