Niezwykle lekka i superkompaktowa: Ultra 1R Mummy to idealny materac na letnie wyprawy trekkingowe lub Bikepacking. Kształt mumii ogranicza wagę i rozmiar po spakowaniu do absolutnego minimum.
Technologia AIRMAT TECHNOLOGY™ zapewnia izolację powietrzną, dzięki czemu materac Ultra 1R Mummy jest niezwykle lekki. Komfort leżenia we wszystkich naszych materacach trekkingowych zapewnia system Cradle Comfort™: zewnętrzne komory powietrzne biegnące wzdłuż materaca są lekko podwyższone, co zapewnia jeszcze lepszą stabilność na materacu.
Recyklingowany i certyfikowany przez bluesign® poliester ripstop jest ultralekki i trzykrotnie wytrzymalszy niż tradycyjne lekkie materiały. Dzięki dwóm zaworom typu Flat Valve materac można bez wysiłku napompować i równie szybko opróżnić – jest to rozwiązanie solidne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Dołączony worek Schnozzel Pumpbag zapewnia szybkie pompowanie bez wilgoci.
| Nazwa produktu: | Exped Ultra 1R Mummy mata izolacyjna - LW - Long Wide - fog |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760621 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1970/650/70mm |
| zalecany wzrost ciała: | 197cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 190/105/105mm |
| pora roku: | Lato |
| opór cieplny (wartość R): | 1.8 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Beżowy |
| waga: | 405g |
| kod produktu producenta: | 7640423641249 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Z workiem pompującym |
| GTIN: | 7640423641249 |
| Strona producenta: | exped.com |