Niezwykle lekka, superkompaktowa, a jednocześnie zaskakująco wygodna: Ultra 1R Duo to idealna mata na letnie wyprawy trekkingowe lub Bikepacking we dwoje. Została zaprojektowana z myślą o minimalnej wadze i najmniejszych rozmiarach po spakowaniu. Dwie niezależne połówki maty sprawiają, że w nocy nie odczuwa się nieprzyjemnego kołysania, gdy ktoś się porusza.
Dzięki technologii AIRMAT TECHNOLOGY™ powstaje konstrukcja izolowana powietrzem, co sprawia, że Ultra 1R Duo jest niezwykle lekka. Komfort leżenia we wszystkich naszych matach trekkingowych zapewnia Cradle Comfort™: zewnętrzne komory powietrzne biegnące wzdłuż są lekko podwyższone, co zapewnia jeszcze lepszą przyczepność na macie.
Recyklingowany i certyfikowany przez bluesign® poliester ripstop jest ultralekki i trzykrotnie mocniejszy niż tradycyjne lekkie materiały. Dzięki dwóm zaworom typu Flat Valve materac można bez wysiłku napompować i równie szybko opróżnić – jest to rozwiązanie solidne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Dołączony do zestawu pompka
| Nazwa produktu: | Exped Ultra 1R Duo mata izolacyjna - LW - Double Long Wide - fog |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760623 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1970/1300/70mm |
| zalecany wzrost ciała: | 197cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 220/135/135mm |
| pora roku: | Lato |
| opór cieplny (wartość R): | 1.8 |
| Liczba osób: | 1 - 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Beżowy |
| waga: | 1015g |
| kod produktu producenta: | 7640423641263 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Z workiem pompującym |
| GTIN: | 7640423641263 |
| Strona producenta: | exped.com |