Minimalna waga, kompaktne wymiary po spakowaniu i doskonała izolacja termiczna – Ultra 6.5R to idealna mata na wyprawy trekkingowe, Bikepacking lub alpejskie o każdej porze roku. Zapewnia minimalną izolację zalecaną przez EXPED dla maty, która sprawdzi się niezawodnie we wszystkich czterech porach roku.
Dzięki innowacyjnej technologii SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™ wypełnienie z recyklingowanej, syntetycznej mikrofibry jest połączone z dodatkową warstwą folii odblaskowej. Pozwala to zmaksymalizować wydajność cieplną bez zwiększania wagi lub rozmiarów po spakowaniu – idealne rozwiązanie na noce z niższymi temperaturami. Wszystkie nasze maty trekkingowe zapewniają komfort leżenia dzięki technologii Cradle Comfort™: zewnętrzne komory powietrzne biegnące wzdłuż maty mają długość i są lekko podwyższone, co zapewnia jeszcze lepszą stabilność na macie.
Recyklingowany i certyfikowany przez bluesign® poliester ripstop jest ultralekki i trzykrotnie mocniejszy niż tradycyjne lekkie materiały. Dzięki dwóm zaworom typu Flat Valve materac można bez wysiłku napompować i równie szybko opróżnić – jest to rozwiązanie solidne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Dołączony worek Schnozzel Pumpbag zapewnia szybkie pompowanie bez wilgoci.
| Nazwa produktu: | Exped Ultra 6.5R Mata izolacyjna - MW - Medium Wide - lichen |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760631 |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Outdoor, Trekking, Aktywność wysokogórska |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1830/650/70mm |
| zalecany wzrost ciała: | 183cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 270/115/115mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| opór cieplny (wartość R): | 6.9 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 545g |
| kod produktu producenta: | 7640423640785 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 7640423640785 |
| Strona producenta: | exped.com |