Dura 6.5R Duo to mata do spania przeznaczona do całorocznych wypraw we dwoje – zimowych trekkingów, wypraw alpejskich czy biwakowania w temperaturach poniżej zera. Doskonale chroni przed chłodem podłoża, jest wytrzymała i zapewnia najwyższy komfort. Dwie niezależne połówki maty sprawiają, że w nocy nie pojawia się nieprzyjemne uczucie kołysania, gdy ktoś się porusza.
Dzięki innowacyjnej technologii SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™ wypełnienie z recyklingowanej, syntetycznej mikrofibry jest połączone z dodatkową warstwą folii odblaskowej. W ten sposób maksymalizowana jest wydajność cieplna, a mata pozostaje lekka i kompaktowa. Wszystkie nasze maty trekkingowe zapewniają komfort leżenia dzięki technologii Cradle Comfort™: zewnętrzne, biegnące wzdłuż komory powietrzne są lekko podwyższone, co zapewnia jeszcze lepszą przyczepność na macie.
Wierzchnia warstwa z recyklingu, posiadająca certyfikat bluesign®, jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie wytrzymała. Dzięki dwóm zaworom typu Flat Valve materac można bez wysiłku napompować i równie szybko opróżnić – są one solidne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Dołączona pompka
| Nazwa produktu: | Exped Dura 6.5R Duo mata izolacyjna - LW - Long Wide - flame |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760650 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking, Aktywność wysokogórska |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1970/1300/80mm |
| zalecany wzrost ciała: | 197cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 300/165/165mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 6.9 |
| Liczba osób: | 1 - 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| waga: | 1585g |
| kod produktu producenta: | 7640423641539 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Z workiem pompującym |
| GTIN: | 7640423641539 |
| Strona producenta: | exped.com |