Od biwakowania po trekking – Versa 1R to idealny materac uniwersalny. Dzięki połączeniu niezawodności, niewielkiej wagi i łatwości obsługi doskonale nadaje się na Twoje letnie przygody.
Technologia AIRMAT TECHNOLOGY™ zapewnia izolację powietrzną, dzięki czemu Versa 1R jest superlekka i kompaktowa. Komfort leżenia we wszystkich naszych matach trekkingowych zapewnia Cradle Comfort™: zewnętrzne komory powietrzne biegnące wzdłuż maty są lekko podwyższone, co zapewnia jeszcze lepszą stabilność na macie.
Recyklingowany i certyfikowany przez bluesign® poliester ripstop jest wytrzymały i trwały, idealny do częstego użytkowania na kempingach lub polach namiotowych. Wbudowana pompka ręczna zapewnia łatwe, szybkie i bezwilgotne pompowanie.
| Nazwa produktu: | Exped Versa 1R mata izolacyjna - LW - Long Wide - navy |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760655 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1970/650/50mm |
| zalecany wzrost ciała: | 197cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 270/135/135mm |
| pora roku: | Lato |
| opór cieplny (wartość R): | 1.4 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 725g |
| kod produktu producenta: | 7640423641584 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Z zintegrowaną pompą |
| GTIN: | 7640423641584 |
| Strona producenta: | exped.com |