Od biwakowania po trekking – Versa 4.5R to idealna mata uniwersalna. Dzięki połączeniu niezawodności, niewielkiej wagi i łatwości obsługi doskonale nadaje się na wiosenne, letnie i jesienne wyprawy.
Sprawdzona technologia SYNMAT TECHNOLOGY™ wewnątrz materaca jest wykonana z recyklingowanego materiału Texpedloft i zgrzana zarówno od góry, jak i od spodu komór powietrznych. Zapobiega to powstawaniu mostków termicznych spowodowanych cyrkulacją powietrza, co zapewnia najlepszą możliwą izolację. Wszystkie nasze maty trekkingowe zapewniają komfort leżenia dzięki technologii Cradle Comfort™: zewnętrzne, biegnące wzdłuż komory powietrzne są lekko podwyższone, co zapewnia jeszcze lepszą stabilność na macie.
Recyklingowany i certyfikowany przez bluesign® poliester ripstop jest wytrzymały i trwały, idealny do częstego użytkowania na kempingach lub polach namiotowych. Wbudowana pompka ręczna zapewnia łatwe, szybkie i bezwilgotne pompowanie.
| Nazwa produktu: | Exped Versa 4.5R mata izolacyjna - LW - Long Wide - navy |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760657 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1970/650/75mm |
| zalecany wzrost ciała: | 197cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 250/170/170mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 4.4 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 875g |
| kod produktu producenta: | 7640423641591 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Z zintegrowaną pompą |
| GTIN: | 7640423641591 |
| Strona producenta: | exped.com |