Mata Versaluxe łączy w sobie wygodę leżenia, przemyślany projekt i materiały ekologiczne w kompaktowym rozmiarze po spakowaniu. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na trekking, na kemping, czy nocujesz w kamperze – ta mata zapewnia niezawodny komfort snu.
Dzięki koncepcji monomateriałowej rdzeń powietrzny z TPU i pokrowiec z poliestru pochodzącego z recyklingu można od siebie oddzielić. Dzięki temu materac można łatwiej poddać recyklingowi.
Zmywalny pokrowiec jest wyposażony w wiele praktycznych detali: uchwyt do przenoszenia ułatwiający obsługę, oczka do łączenia, umożliwiające połączenie kilku mat ze sobą, oraz kieszeń zapinaną na zamek błyskawiczny na drobne przedmioty. Dołączona pompka „
| Nazwa produktu: | Exped VersaLuxe mata izolacyjna - LW - Long Wide - ocean |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760661 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1970/650/90mm |
| zalecany wzrost ciała: | 197cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 340/180/180mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 2.4 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski, Fioletowy |
| waga: | 1350g |
| kod produktu producenta: | 7640423640884 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Z workiem pompującym |
| GTIN: | 7640423640884 |
| Strona producenta: | exped.com |