Materac DeepSleep Auto został zaprojektowany z myślą o użytkowaniu w pojazdach. Dzięki specjalnemu kształtowi z wycięciami po bokach idealnie pasuje do samochodu i optymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń. W naszej rodzinie materacy 3D model DeepSleep wyróżnia się niewielkimi rozmiarami po spakowaniu i niską wagą.
Konstrukcja 3D zapewnia wyjątkowo duży rozmiar powierzchni do spania. Rdzeń z pianki o grubości 7,5 cm zapewnia wygodną i stabilną powierzchnię do leżenia. Materiał wierzchni wykonany jest z poliestru pochodzącego z recyklingu. Jest wyjątkowo trwały i przyjemny w dotyku.
DeepSleep Auto jest samopompująca. Za pomocą dołączonej pompki Top-Up możesz ją dodatkowo napompować, aby uzyskać pożądaną twardość. Duże płaskie zawory umożliwiają szczególnie szybkie i łatwe spuszczanie powietrza. W zakresie dostawy znajduje się duża torba ułatwiająca pakowanie.
| Nazwa produktu: | Exped DeepSleep Mat Auto mata izolacyjna - ocean |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760668 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1930/1320/750mm |
| zalecany wzrost ciała: | 193cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 650/270/270mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 8.9 |
| Liczba osób: | 1 - 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 3500g |
| kod produktu producenta: | 7640423641676 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | STANDARD 100 firmy OEKO-TEX® |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Samonapełniający się, Z workiem pompującym |
| GTIN: | 7640423641676 |
| Strona producenta: | exped.com |