Mata LuxeMat Auto została zaprojektowana z myślą o użytkowaniu w pojazdach. Dzięki specjalnemu kształtowi z wycięciami po bokach idealnie pasuje do samochodu i optymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń – to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy podczas podróży nie chcą rezygnować z domowego komfortu snu.
Podobnie jak w przypadku naszego klasycznego modelu LuxeMat, poszewka tej wersji jest wykonana z bawełny organicznej i dodatkowej warstwy izolacyjnej z wełny. Dzięki właściwościom regulującym wilgotność obu naturalnych materiałów, LuxeMat Auto zapewnia doskonałe zarządzanie wilgocią. Konstrukcja 3D w połączeniu z grubością 10 cm gwarantuje wyjątkowo wysoki komfort snu. Poziome kanały powietrzne w piance pomagają zmniejszyć wagę i objętość po spakowaniu, nie wpływając negatywnie na komfort. Dzięki bocznym uchwytom matę można wygodnie chwycić i bez wysiłku przenosić.
Mata jest samopompująca. Za pomocą dołączonej pompki można ją dodatkowo napompować, aby osiągnąć pożądaną twardość. Duże płaskie zawory umożliwiają szczególnie szybkie i łatwe spuszczanie powietrza. Wytrzymały materiał ripstop zwiększa trwałość i wytrzymałość materaca LuxeMat Auto, a pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w pralce. W zakresie dostawy znajduje się nasza torba Sidewinder Bag, która pozwala na szybkie i łatwe spakowanie materaca.
| Nazwa produktu: | Exped LuxeMat Auto mata izolacyjna - moraine |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760669 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1930/1320/100mm |
| zalecany wzrost ciała: | 193cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 700/300/300mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| izolacja: | Wełna |
| opór cieplny (wartość R): | 7.2 |
| Liczba osób: | 1 - 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Oliwkowy |
| waga: | 5050g |
| kod produktu producenta: | 7640423641683 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | STANDARD 100 firmy OEKO-TEX®, RWS – Standard odpowiedzialnego pozyskiwania wełny |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Samonapełniający się, Z workiem pompującym |
| GTIN: | 7640423641683 |
| Strona producenta: | exped.com |