Mountain Pro 20 to wszechstronny i kompaktowy plecak na każdą przygodę – niezależnie od tego, czy wybierasz się na śnieg, na wspinaczkę, czy na wycieczkę do miasta.
Dzięki zgrzewanym szwom i wodoodpornemu materiałowi sprzęt pozostaje suchy. Duży otwór zapinany na zamek błyskawiczny zapewnia szybki dostęp do głównej komory. Pojemna kieszeń przednia pomieści takie rzeczy jak mokre foki, łopatę lub przewodnik wspinaczkowy. Cztery praktyczne łańcuszki typu „daisy chain” z przodu oferują niezliczone możliwości mocowania.
Dopasowany, termoformowany panel tylny, anatomicznie wyprofilowane paski naramienne i kompaktowa konstrukcja zapewniają wysoki komfort noszenia. Jest to idealny, bardzo kompaktowy plecak na jednodniowe wycieczki na lato i w zimie.
| Nazwa produktu: | Exped Mountain Pro 20 Plecak - black |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760702 |
| płeć: | Unisex |
| aktywność: | Outdoor, Wędrówki, Aktywność wysokogórska, Sporty zimowe |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 500/290/170mm |
| maks. ładowność: | 10kg |
| Objętość: | 20l |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| Dostęp do głównej przegrody: | Góra |
| Zamknięcie głównej przegrody: | Zamek błyskawiczny |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1130g |
| kod produktu producenta: | 7640171993553 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | MADE IN GREEN firmy OEKO-TEX® |
| Torba - Styl: | Plecak |
| Torba - Przeznaczenie i cechy: | Mapy kompatybilne, Narciarstwo / Snowboard |
| GTIN: | 7640171993553 |
| Strona producenta: | exped.com |