Solo Tarp to lekka i wszechstronna płachta biwakowa przeznaczona dla jednej lub dwóch osób. Różnorodne możliwości zastosowania sprawiają, że jest to idealny towarzysz. Płachta biwakowa służy jako superlekka osłona przed warunkami atmosferycznymi nad hamakiem, a także można ją rozłożyć przy pomocy tyczek lub między drzewami jako płachtę w kształcie litery A. Po całkowitym rozłożeniu płachta biwakowa ma powierzchnię 3 x 1,9 m. Rozłożona pod kątem 45° w kształcie litery A zapewnia osłoniętą powierzchnię do leżenia o wymiarach ok. 3 x 1,3 m.
W zakresie dostawy znajduje się osiem linek odciągowych. Zgrzewane szwy zapewniają optymalną ochronę przed wilgocią. Solo Płachta biwakowa jest nie tylko superlekka, ale także można ją kompaktowo spakować.
| Nazwa produktu: | Exped Solo Tarp - moss |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760788 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 300/190/000mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 170/90/90mm |
| słup wody: | 2500mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking, Turystyka piesza, Wycieczka rowerowa |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 330g |
| kod produktu producenta: | 7640277847224 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | STANDARD 100 firmy OEKO-TEX® |
| GTIN: | 7640277847224 |
| Strona producenta: | exped.com |