Bivybag Duo UL to ultralekki, łatwy do spakowania awaryjny śpiwór biwakowy. Jest idealnym towarzyszem każdej wyprawy i w razie potrzeby chroni przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Dzięki szerokości ramion wynoszącej 140 cm zapewnia miejsce również dla drugiej osoby.
Zgrzewane taśmą szwy zapewniają ochronę przed deszczem i wilgocią. Dodatkowo trzy otwory w dnie ograniczają tworzenie się kondensacji. Dzięki jaskrawemu kolorowi jesteś widoczny w sytuacjach awaryjnych.
Ten praktyczny worek biwakowy może służyć również jako etui ochronne podczas odpoczynku lub jako ponczo dla jednej osoby.
| Nazwa produktu: | Exped Bivybag Duo UL - dark lava |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760829 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking, Aktywność wysokogórska |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 150/90/90mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| Wersja śpiwora : | Pokrowiec biwakowy |
| słup wody: | 2500mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking, Alpinizm |
| Liczba osób: | 1, 1 - 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czerwony |
| waga: | 260g |
| kod produktu producenta: | 7640277847248 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 7640277847248 |
| Strona producenta: | exped.com |