Zestaw montażowy SET824.S zawiera wszystkie elementy potrzebne do zamontowania bagażnika na tylnym trójkącie roweru MTB z osią przelotową 12 mm.
Tutaj znajdziesz
Jeśli wyszukiwarka Axle Fit Finder nie dała żadnego wyniku, zapoznaj się z dokumentem wraz z instrukcją w zakładce „Załączniki”.
| Nazwa produktu: | Old Man Mountain oś przelotowa SET824.S Double Lead - 12x165 mm |
| Producent: | Old Man Mountain |
| Kod pozycji: | OMM761115 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| standard osi: | 12x135 mm (Tylne koło), 12x142 mm (Tylne koło), 12x148 mm (Boost) |
| długość: | 165mm |
| wersja z szybkozamykaczem/stałą osią: | Tył |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| kod produktu producenta: | SET824.S |
| GTIN: | 602150478427 |
| Strona producenta: | https://oldmanmountain.com |