Namiot Trailfin 3P zapewnia przestrzeń nad głową i sprytne schowki podczas wędrówek. Konstrukcja z dwoma środkami rozsuwa ściany na zewnątrz, powiększając powierzchnię podłogi, co zapewnia więcej miejsca nad głową i przestrzeni mieszkalnej bez zwiększania wagi. Schowki na sprzęt w kształcie płetw rozchodzą się na boki, tworząc sprytne schowki zewnętrzne, w których można przechowywać zabłocone buty za kostkę i nieporęczne plecaki poza strefą komfortu. Krótkie segmenty prętów ułatwiają pakowanie, a pręty i klipsy oznaczone kolorami upraszczają rozkładanie namiotu po długich dniach wędrówki. Dzięki wolnostojącej konstrukcji, w pełni klejonemu tropikowi i dołączonej podłodze do namiotu, namiot Trailfin 3P jest przeznaczony do szybkich i lekkich wypraw, które nie ograniczają komfortu. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na weekendową wycieczkę nad alpejskie jezioro, czy na wyprawę samochodową z noclegiem pod namiotem, ten namiot zapewnia większą wygodę, szybki montaż i sprytne przechowywanie — wszystko, czego potrzebujesz podczas kolejnej przygody.
| Nazwa produktu: | Marmot Trailfin 3P Namiot - olive grove/nori |
| Producent: | Marmot |
| Kod pozycji: | MRM761464 |
| aktywność: | Outdoor, Wędrówki |
| płeć: | Unisex |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 500/190/190mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking, Turystyka piesza |
| konstrukcja namiotu: | Kopuła |
| Liczba osób: | 3 |
| minimalna waga namiotu: | 2871g |
| wejścia: | 2 |
| przedsionki: | 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Oliwkowy |
| waga: | 3312g |
| GTIN: | 195115378950 |
| Strona producenta: | http://www.marmot.de |