Wsuń się do torby, która spełni Twoje najwyższe oczekiwania dotyczące komfortu, ciepła i odporności na każdą pogodę. Ten superpuszysty, syntetyczny śpiwór mumia został specjalnie skonstruowany z tkanin i izolacji wykonanych w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Lekki, miękki i łatwy do spakowania, z izolacją, która zapewnia ciepło nawet po zamoczeniu, ten śpiwór będzie Twoim domem z dala od domu, niezależnie od tego, czy wyjmujesz go z plecaka na szlaku, czy z bagażnika na kempingu. Pełnej długości zamek błyskawiczny po lewej stronie zapobiegający zaczepianiu się oraz dodatkowy krótki zamek po prawej stronie pozwalają precyzyjnie kontrolować komfort i zapewniają uczucie przytulności przypominające koc, a testowana zgodnie z normą ISO ocena temperatury oznacza, że możesz mieć pewność, że śpiwór wytrzyma temperatury poniżej zera. Przestronna część na stopy zapewnia Twoim stopom miejsce do relaksu i regeneracji, a izolacja w rurce przeciwwiatrowej zapobiega przedostawaniu się zimnego powietrza, gdy zasypiasz. Wewnętrzna kieszeń jest idealna na soczewki kontaktowe lub czołówkę, a dołączony worek kompresyjny pozwala na spakowanie śpiwora i wyruszenie w tygodniową lub weekendową wyprawę.
| Nazwa produktu: | Marmot Trestles Elite Eco 50 Long Syntetyczny śpiwór - Zamek błyskawiczny lewy - cosmos red/steel onyx |
| Producent: | Marmot |
| Kod pozycji: | MRM761467 |
| aktywność: | Outdoor, Wędrówki |
| płeć: | Unisex |
| zalecany wzrost ciała: | 198cm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór z włókna syntetycznego |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| komfort termiczny: | +9°C |
| limit temperatury: | +5°C |
| ekstremalna temperatura: | -8°C |
| waga wypełnienia: | 400g |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Z kołnierzem termicznym, Forma mumii |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czerwony |
| waga: | 816g |
| GTIN: | 195115409418 |
| Strona producenta: | http://www.marmot.de |