Powstały z trzech sił dzikiej przyrody: brata, który tańczy z wiatrem, tego, który bezwładnie szybuje nad górami, oraz tego, który został ukształtowany z ziemi jako niezniszczalny. Połączone tworzą zupełnie nowy BMC KAIUS 01, który zapewnia prędkość, lekkość i siłę na każdym dzikim kilometrze. Wyścigi gravelowe stają się coraz szybsze, szybsze niż kiedykolwiek wcześniej, a tempo wciąż rośnie.
Najnowsza generacja oferuje niezrównaną prędkość, wrażenia z jazdy, jakich nie zapewni żaden inny rower, a także przyczepność i kontrolę wymagane przez najlepszych. To nie tylko udoskonalenie oryginalnego modelu KAIUS, ale odpowiedź na potrzeby każdego zawodnika wyścigów gravelowych.
BMC KAIUS 01 THREE od samego początku był projektowany z myślą o wyścigach i jest szybszy, bardziej aerodynamiczny oraz bardziej responsywny niż konkurencja. Dzięki 7-procentowej przewadze aerodynamicznej przy prędkości 40 km/h ten rower szosowy gravelowy pokonuje długie odcinki z wiatrem w twarz i szybkie fragmenty trasy przy mniejszym wysiłku. Rama 01 Premium z włókna węglowego zapewnia doskonałe przenoszenie siły, a zwiększona elastyczność, 51 mm prześwitu na opony i stabilność pozwalają Ci utrzymać tempo nawet wtedy, gdy wyścig nabiera intensywności.
Ta konfiguracja łączy najszybszą platformę gravelową BMC z grupą osprzętu
| Nazwa produktu: | BMC KAIUS 01 THREE - Włókno Węglowe Rower Gravelowy - 2027 - moss gold / carbon |
| Producent: | BMC Bikes |
| Kod pozycji: | BMC761478 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| łańcuch: | SRAM Rival | CN-RIV-E1 |
| kaseta: | SRAM Rival XPLR | CS-XG-1351-E1 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | SRAM Rival AXS | ED-RIV-E1 |
| przerzutka tylna: | SRAM Rival XPLR AXS | RD-RIV-1E-E1 |
| suport rowerowy: | SRAM DUB T47 85.5 Road Wide | BB-DUB-T47-A1 |
| przełożenie zębatki: | 42 |
| korba: | SRAM Rival XPLR AXS Wide | FC-RIV-1W-E1 |
| hamulce: | SRAM Rival AXS | 160/160mm |
| koła: | CG 40 Carbon | Tubeless Ready |
| model sztycy siodełka: | Teammachine SLR 01 Gen. 5 | 01 Premium Carbon Aero Shaped |
| siodełko: | Fizik Vento Argo X5 | 140mm |
| owijka na kierownicę: | BMC Tacky 3mm |
| kierownica: | BMC HB D4 03, 0, 12 | Alloy 6061 | Endurance Geometry | 125mm drop | 70mm reach | 12° flare |
| mostek: | BMC RSM 01 | Integrated Cockpit System Technology |
| widelec: | Kaius 01 Gen. 2 | 01 Premium Carbon | ICS Technology, |
| rama: | Kaius 01 Gen. 2 | 01 Premium Carbon | Aerocore Design |
| System Zmiany Biegów (Producent): | SRAM |
| przełożenie: | 10-46 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - elektroniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | SRAM AXS charger | Aerocore Bottle Cages |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| ASTM: | Kategoria 2 |
| opony: | Continental Terra Competition Race Rapid | Tubeless | 45mm |
| maksymalna szerokość opony: | 52mm |
| maks. waga systemu: | 120kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2027 |
| Kolor: | Czarny, Złoty |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 8300g |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 54 cm with all accessories |
| Seria produktów: | BMC - Kaius |
| liczba przełożeń: | 1 x 13 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 7630906537053, 7630906537046, 7630906537039, 7630906537022, 7630906537015, 7630906537084 |
| Strona producenta: | http://www.bmc-switzerland.com |