Dzięki systemowi
Grupa Shimano GRX zapewnia płynną zmianę biegów i skuteczne hamulce, nawet gdy warunki są dalekie od idealnych. Koła GR650 Tubeless Ready z oponami
| Nazwa produktu: | BMC URS 01 LT TWO - Włókno Węglowe Rower Gravelowy - 2027 - chameleon oil / black |
| Producent: | BMC Bikes |
| Kod pozycji: | BMC761520 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| łańcuch: | Shimano CN-M6100 |
| kaseta: | Shimano Deore CS-M6100-12 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano GRX BL-RX610 / ST-RX610 |
| przerzutka tylna: | Shimano GRX RD-RX822 |
| suport rowerowy: | Shimano SM-BB72-41B | Pressfit |
| przełożenie zębatki: | 38 |
| korba: | Shimano GRX FC-RX610-1 |
| hamulce: | Shimano GRX BR-RX410 | 180/160mm |
| koła: | GR650 | Tubeless Ready | 26mm |
| model sztycy siodełka: | URS 01 | 01 Premium Carbon D-Shaped |
| siodełko: | Fizik Vento Argo X7 | 150mm |
| owijka na kierownicę: | BMC Tacky 3mm |
| kierownica: | BMC HB D4 03, 0, 16 | Alloy 6061 | Gravel Geometry | 115mm drop | 70mm reach | 16° flare |
| mostek: | BMC MSM |
| widelec: | Micro Travel Technology | Premium Carbon Blades |
| rama: | URS 01 Gen. 2 | 01 Premium Carbon | Micro Travel Technology | Gravel+ Geometry |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 10-51 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | X-Cages │Storage Pouch │Cargo Strap |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 20 mm |
| ASTM: | Kategoria 2 |
| opony: | Continental Terra Adventure Trail Grip | Tubeless | 45mm |
| maksymalna szerokość opony: | 47mm |
| maks. waga systemu: | 120kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2027 |
| Kolor: | Brązowy |
| konstrukcja widelca: | Pojedynczy amortyzator |
| waga: | 11100g |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | BMC - URS |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 7630906535295, 7630906535288, 7630906535370, 7630906535462 |
| Strona producenta: | http://www.bmc-switzerland.com |