Wygodna i w pełni regulowana uprząż wspinaczkowa dla dzieci
MACCHU, uprząż wspinaczkowa jak dla dorosłych! Pas biodrowy i pętle na nogi można regulować, dzięki czemu uprząż jest w pełni regulowana i bez trudu dopasowuje się do rozmiaru dziecka. Pas biodrowy i pętle na nogi są wyściełane, co sprawia, że uprząż jest wyjątkowo wygodna nawet podczas swobodnego zwisania. Dwie klamry na pasie biodrowym ułatwiają prawidłowe ustawienie pętli do wiązania liny, a kolorowy pierścień zabezpieczający pozwala na szybką kontrolę wzrokową. Ponadto pas posiada dwie pętle materiałowe do przenoszenia zestawów ekspresowych.
| Nazwa produktu: | Petzl Macchu Uprząż dla dzieci - atlantic blue |
| Producent: | Petzl |
| Kod pozycji: | PZL761544 |
| aktywność: | Wspinaczka |
| płeć: | Dla dzieci |
| normy bezpieczeństwa: | EN 12277 |
| wersja uprzęży: | Uprząż do siedzenia |
| właściwości uprzęży: | Pętle na sprzęt, Regulowane pętle na nogi |
| obwód talii: | 54-65cm |
| obwód uda: | 34-46cm |
| rodzaj wspinaczki: | Wspinaczka sportowa |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 325g |
| kod produktu producenta: | C015AB00 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 3342540852846 |
| Strona producenta: | http://www.petzl.com/ |