Kompaktowa latarka czołowa z możliwością ładowania o mocy 475 lumenów i światłem białym, czerwonym, zielonym oraz niebieskim, idealna do obserwacji przyrody.
Ładowalna latarka czołowa ARIA 1R RGB o mocy 475 lumenów i szerokim strumieniem światła, zapewniająca komfortowe oświetlenie otoczenia, jest przeznaczona do aktywności, w których niezbędne jest dyskretne oświetlenie (polowanie, wędkarstwo, obserwacja fauny i flory itp.). Latarka jest wodoszczelna i wytrzymała, a dzięki pojedynczemu przełącznikowi jest wyjątkowo łatwa w obsłudze. Ponadto posiada światło czerwone, zielone i niebieskie, które pozwala zachować adaptację oczu do ciemności, ułatwia czytanie map, wykrywanie śladów zwierząt oraz poprawia widoczność w wodzie. Lampa ARIA 1R RGB jest dostarczana z akumulatorem CORE, a dzięki technologii HYBRID CONCEPT może być również zasilana trzema bateriami.
Mały rozmiar, ogromne korzyści Bycie widocznym zwiększa bezpieczeństwo i pomaga unikać wypadków. Światła bezpieczeństwa z białymi diodami LED są również przydatne, gdy chcesz znaleźć drogę, klucze lub sprzęt w plecaku. Dzięki elastycznym uchwytom lampki można szybko przymocować do plecaka, kijków trekkingowych, namiotów, wózków dziecięcych i wielu innych przedmiotów.
| Nazwa produktu: | Petzl Aria 1R RGB Latarka czołowa - camo |
| Producent: | Petzl |
| Kod pozycji: | PZL761591 |
| aktywność: | Outdoor |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Typ akumulatora: | Niestandardowy pakiet Li-Ion/LiPo |
| maks. czas działania: | 110h |
| Zgodność z niemiecką ustawą o dopuszczaniu do ruchu drogowego (StVZO): | nie |
| maksymalny strumień świetlny: | 475lm |
| maks. zasięg rzucania światła: | 75m |
| temperatura barwowa: | biały, czerwony, zielony, niebieski |
| wersja światła: | Latarka czołowa |
| właściwości światła: | ładowanie przez USB |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Moro |
| waga: | 94g |
| kod produktu producenta: | E069DB01 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 3342540850729 |
| Strona producenta: | http://www.petzl.com/ |