Musli czekoladowe
Wlać zimną lub gorącą wodę bezpośrednio do torebki do oznaczenia 8,25 cm (300 ml), dobrze wymieszać i odstawić na 5 minut. Gotowa porcja ok. 450 g.
Produkt należy spożywać w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Pakowany w atmosferze ochronnej. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Trek'N Eat Musli czekoladowe – śniadanie outdoor - 150g |
| Producent: | Trek'N Eat |
| Kod pozycji: | TNE761858 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Białko |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański, Bez oleju palmowego |
| smak: | Słodki |
| gotowe do użycia: | 450ml |
| Rodzaj odżywiania: | Śniadanie |
| treść: | 150g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 150g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4015753999965 |
| Strona producenta: | http://www.trekneat.com/ |
| Lista składników: | Crunchy Oatmeal (oatmeal, honey, sunflower oil), Choco Crunchy 10% (wheat flakes, rolled oats, sugar, sunflower oil, flour [wheat, rye, oats], cornstarch, cocoa powder, crispies [corn, rice, cane sugar, whole wheat flour, whole rye flour, whole barley flour, barley malt, cocoa powder]), dextrose, shredded coconut, skim milk powder, honey, flavoring (vanillin), Coconut Crunchy (oat flakes, shredded coconut, sunflower oil, wheat flour, rye flour, honey, soy, corn starch, skim milk powder), Chocolate Cornflakes 4% (cornflakes [corn, sugar, barley malt extract], chocolate [cocoa mass, sugar, whole milk powder, emulsifier: soy lecithin, glazing agent: gum arabic]), Choco Pops 3% (rice, wheat flour, sugar, low-fat cocoa powder, barley malt extract, coconut fat, natural vanilla flavor), wheat flakes, Choco puffed rice 2.5% (puffed rice, cane sugar, cocoa butter, whole milk powder, cocoa mass, emulsifier: soy lecithin, glazing agent: gum arabic), dark chocolate 2% (cocoa mass, sugar, emulsifier: soy lecithin, rice crispies [flour (rice, oats, wheat, barley malt), sugar]), dark chocolate 1% (cocoa mass, sugar, milk fat, emulsifier: soy lecithin), hazelnuts, almonds, whole milk powder, maltodextrin, sugar. May contain traces of celery, egg, and mustard. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | Average nutritional values per 100 g dried product: |