Kurczak Madras z dzikim ryżem marki „
Produkt należy spożywać w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Pakowany w atmosferze ochronnej. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Trek'N Eat Kurczak Madras z dzikim ryżem - Wetfood - 350g |
| Producent: | Trek'N Eat |
| Kod pozycji: | TNE761859 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Białko |
| Rodzaj żywienia: | Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słony / pikantny |
| gotowe do użycia: | 350ml |
| Rodzaj odżywiania: | Główny posiłek |
| treść: | 350g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 350g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4015753999828 |
| Strona producenta: | http://www.trekneat.com/ |
| Lista składników: | Long-grain rice and wild rice 34%, water, chicken 29%, raisins 6% (raisins and cottonseed oil), coconut milk (coconut, water, emulsifier: E-435), sunflower oil, curry 3.5%, salt, spices, and starch. May contain traces of gluten. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | Average nutritional values per 100 g: |