Trek'n Eat Beef Stroganoff to idealny wybór, gdy w podróży masz ochotę na sycący, klasyczny posiłek. Delikatna wołowina łączy się z mieszanką ryżu długoziarnistego i dzikiego, tworząc sycącą bazę. Smażone grzyby i cebula nadają potrawie wyrazisty, pieczony aromat, a śmietana i masło zapewniają jej charakterystyczną kremową konsystencję. Precyzyjnie dobrane przyprawy dopełniają smak. Gotowe do spożycia – idealne dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z prawdziwego dania poprawiającego samopoczucie na świeżym powietrzu. Można jeść na ciepło lub na zimno.
Produkt należy spożywać w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Pakowany w atmosferze ochronnej. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Trek'N Eat Wołowiną po Stroganowsku - Wetfood - 350g |
| Producent: | Trek'N Eat |
| Kod pozycji: | TNE761860 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Białko |
| Rodzaj żywienia: | Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słony / pikantny |
| Rodzaj odżywiania: | Główny posiłek |
| treść: | 350g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 350g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4015753999811 |
| Strona producenta: | http://www.trekneat.com/ |
| Lista składników: | Long-grain and wild rice 34%, water, beef 20%, sautéed mushrooms 10% (mushrooms and sunflower oil), sautéed onions (onions, sunflower oil), cream (contains milk), butter (contains milk), salt, milk proteins, emulsifier: E-472e, stabilizer: E415, modified starch, skim milk powder, and spices. May contain traces of gluten. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | Average nutritional values per 100 g: |