Makaron Trek'n Eat z pesto z bazylii to część włoskiego smaku, która wprowadzi część włoskiego klimatu do Twojej codzienności outdoor. Aromatyczne pesto z oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia i świeżej bazylii nadaje potrawie typowy śródziemnomorski smak. Dodatek sera Grana Padano, orzeszków piniowych, czosnku i delikatnych przypraw tworzy sycący, pożywny posiłek. Idealny, jeśli podczas podróży cenisz sobie znane smaki i wysokiej jakości składniki. Można spożywać na ciepło lub na zimno.
Produkt należy spożywać w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Pakowany w atmosferze ochronnej. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Trek'N Eat Makaron z pesto z bazylii - Wetfood - 350g |
| Producent: | Trek'N Eat |
| Kod pozycji: | TNE761861 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słony / pikantny |
| gotowe do użycia: | 350ml |
| Rodzaj odżywiania: | Główny posiłek |
| treść: | 350g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 350g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4015753999804 |
| Strona producenta: | http://www.trekneat.com/ |
| Lista składników: | Pasta 55% (durum wheat semolina and egg albumin), water, extra virgin olive oil, basil 8%, Grana Padano cheese (contains milk and egg), pine nuts 2%, salt, emulsifier: E-472c, modified starch, garlic, and stabilizer: E-415. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | Average nutritional values per 100 g: |