Jeśli nie chcesz rezygnować z ciepłego, pełnowartościowego posiłku w drodze, wegańskie curry z zieloną soczewką „
Produkt należy spożywać w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Pakowany w atmosferze ochronnej. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Trek'N Eat Wegańskie curry z zieloną soczewicą - Wetfood - 350g |
| Producent: | Trek'N Eat |
| Kod pozycji: | TNE761862 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Białko |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słony / pikantny |
| gotowe do użycia: | 350ml |
| Rodzaj odżywiania: | Główny posiłek |
| treść: | 350g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 350g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4015753999798 |
| Strona producenta: | http://www.trekneat.com/ |
| Lista składników: | Mixed vegetables (40%) [carrots, spinach, zucchini, sautéed onions (onions, sunflower oil), and tomatoes], water, lentils (20%), extra virgin olive oil, tomato paste, salt, modified starch, spices, garlic, and onions. May contain traces of gluten. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | Average nutritional values per 100 g: |