Ten plecak jest wytrzymałą, ulepszoną wersją klasycznego plecaka z regulowanym dopasowaniem dla mężczyzn i dużą pojemnością, idealną na noclegi i krótkie, kilkudniowe wycieczki.
Płyta tylna AirScape™ zapewnia wygodę noszenia dzięki wyściełanej części ciała, a regulowana długość pleców gwarantuje precyzyjne dopasowanie. Ważne rzeczy można schować w przedniej kieszeni i kieszeniach na pasie biodrowym, a ukryty zamek błyskawiczny z boku zapewnia szybki dostęp do głównej komory. W zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy.
SYSTEM RAMOWY
PŁYTA TYLNA AIRSCAPE
PASKI NA RAMIONA
PAS BIODROWY
| Nazwa produktu: | Osprey Kestrel LT 45 Męski plecak trekkingowy - czarny |
| Producent: | Osprey |
| Kod pozycji: | OSP761938 |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| aktywność: | Outdoor, Trekking |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 680/340/300mm |
| maks. ładowność: | 18kg |
| Objętość: | 45l |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne, Tkaniny z recyklingu |
| Dostęp do głównej przegrody: | Góra |
| Zamknięcie głównej przegrody: | Pokrywa |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1830g |
| kod produktu producenta: | 10007450 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| Torba - Styl: | Plecak |
| Torba - Przeznaczenie i cechy: | W zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy, Kompatybilność z systemem nawadniającym |
| GTIN: | 810165746688 |
| Strona producenta: | http://www.ospreypacks.com/de |