Orhi Dinamic Cargo łączy w sobie wszystkie innowacje modelu Orhi Dinamic i dodatkowo posiada dwie zintegrowane torby boczne, które zwiększają funkcjonalność bez wpływu na aerodynamikę lub dopasowanie. Idealne rozwiązanie dla rowerzystów, którzy potrzebują dodatkowego miejsca podczas długich wycieczek, wypraw Bikepacking lub codziennych treningów, nie rezygnując przy tym z wydajności.
Etxeondo Powersystem Dinamic
Adi - wkładka rowerowa
Bezszwowe, jednoczęściowe szelki
Wstawka z siateczki z tyłu
Łatwo dostępne torby boczne
Luźny krój
Bezszwowa część wewnętrzna na udach
Winylowe logo
UPF 50+ (UVA)
Materiał
53% poliamid, 42% elastan, 5% poliuretan
| Nazwa produktu: | Etxeondo Orhi Dinamic Cargo Spodenki Rowerowe z Szelkami Mężczyźni - Black |
| Producent: | Etxeondo |
| Kod pozycji: | ETX763426 |
| Materiał: | 53% poliamid, 42% elastan, 5% poliuretan |
| kompresja: | tak |
| podkładka do siedzenia: | tak |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| ochrona przed słońcem: | 50 |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| technologia: | Powersystem Dinamic |
| łatwość mycia: | 30°C, nie suszyć w suszarce, nie używać zmiękczaczy tkanin, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +38°C / +12°C |
| dopasowanie: | ciasny |
| nazwa podkładki do siedzenia: | Adi |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 192g |
| GTIN: | 8435733680212, 8435733680229, 8435733680236, 8435733680243 |
| Strona producenta: | http://www.etxeondo.com/ |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta Etxeondo.
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 - 91 | 91 - 96 | 96 - 101 | 101 - 106 | 106 - 111 | 111 - 116 | 116 - 121 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C. talia (cm) | 71 | 76 | 81 | 86 | 91 | 96 | 101 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. klatka piersiowa (cm) | 76 - 81 | 81 - 86 | 86 - 91 | 91 - 96 | 96 - 101 | 101 - 106 | 106 - 111 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C. talia (cm) | 56 | 61 | 66 | 71 | 76 | 81 | 86 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL