Dzięki oponom radialnym firma Schwalbe wywraca świat MTB do góry nogami, a model Albert nie jest tu wyjątkiem. Podstawą tego jest całkowicie nowa konstrukcja karkasu. Nici karkasu, które w tradycyjnych oponach rowerowych biegną po przekątnej pod kątem 45°, w oponach radialnych są ułożone pod znacznie bardziej płaskim kątem. Technologia ta otwiera zupełnie nowe możliwości w zakresie działania opon rowerowych.
| Nazwa produktu: | Schwalbe Albert Opona składana - Trail Pro | Ultra Soft | Radial | TLR | E-50 - 29x2.60" | Black |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA763546 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski, All-Mountain |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 2.6bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 65-622 |
| właściwości opony: | ECE-R75 |
| gęstość osnowy: | 67TPI/EPI |
| szerokość opony: | 2.60" |
| mieszanka opon: | Trail Pro | Ultra Soft |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1195g |
| kod produktu producenta: | 11654611.01 |
| Limit wagowy (na oponę): | 115kg |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Schwalbe - Albert |
| GTIN: | 4026495971225 |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |