Specjalista do jazdy all mountain i enduro. Eddy Current pozwala na bezkompromisową jazdę nawet pod górę, umożliwia mocne przyspieszenia, a także techniczną jazdę na szlaku. Dzięki radialnej konstrukcji opony zapewnia lepszą przyczepność, większą kontrolę i większe bezpieczeństwo. Swoją masywną sylwetkę zawdzięcza stabilnym blokom i jeszcze większej ilości gumy, co zapewnia maksymalną przyczepność i trwałość.
| Nazwa produktu: | Schwalbe Eddy Current Opona składana - Gravity Pro | Soft | Radial | TLR | E-50 - 27.5x2.50" | Black |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA763547 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 2.5bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 64-584 |
| właściwości opony: | ECE-R75 |
| gęstość osnowy: | 67TPI/EPI |
| szerokość opony: | 2.50" |
| mieszanka opon: | Soft |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1390g |
| kod produktu producenta: | 11654682 |
| Limit wagowy (na oponę): | 115kg |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Schwalbe - Eddy Current |
| GTIN: | 4026495969369 |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |