Wszechstronny model, który sprawdza się w każdej sytuacji, niezależnie od pogody i terenu. A wszystko to przy stosunkowo niewielkiej wadze! Najszerszy możliwy zakres zastosowań: do turystyki i all mountain, na trudne trasy cross-country, jak również na wymagające techniczne trasy enduro.
Ta wersja opony Nobby Nic oferuje zmodyfikowany wzór bieżnika:
| Nazwa produktu: | Schwalbe Nobby NIC Opona Składana - Addix Green | TLR | E-50 - 29x2.40" | Black |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA763620 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski, Cross Country, All-Mountain, Szlak |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 3.5bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 62-622 |
| właściwości opony: | ECE-R75 |
| gęstość osnowy: | 67TPI/EPI |
| szerokość opony: | 2.40" |
| mieszanka opon: | Addix Green |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 980g |
| kod produktu producenta: | 11654132.02 |
| Limit wagowy (na oponę): | 125kg |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Schwalbe - Nobby Nic |
| GTIN: | 4026495970969 |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |