Standardowa dętka rowerowa Schwalbe nr 12XS pasuje do opon rowerowych o rozmiarze 26". Utrzymuje powietrze wyjątkowo długo. Dzięki najwyższej jakości materiałom i równomiernej grubości ścianek. Najwyższa niezawodność, sprawdzona miliony razy.
| Nazwa produktu: | Schwalbe Dętka – Nr 12XS | 26" - 20/28-584/590 | AV 40mm |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA763731 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm), 26" (590mm) |
| szerokość opony: | 20 mm, 21 mm, 22 mm, 23 mm, 24 mm, 25 mm, 26 mm, 27 mm, 28 mm |
| materiał dętki: | Guma butylowa |
| Typ wentyla: | Schrader (Auto) |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 120g |
| kod produktu producenta: | 10462130 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4026495929004 |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |