Dętka rowerowa Schwalbe AIR PLUS nr 17-AP. Pasuje do opon rowerowych o rozmiarze 28 cali (ETRTO 37→47-622, 40-635). Dzięki większej grubości ścianek dętka dłużej utrzymuje powietrze. Rzadziej trzeba ją dopompowywać. Zapewnia też ponadprzeciętną ochronę przed przebiciami.
| Nazwa produktu: | Schwalbe Air Plus Dętka – Nr 17-AP | 28" - 37/47-622/635 | SV 40mm |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA763761 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| szerokość opony: | 37 mm, 38 mm, 39 mm, 40 mm, 41 mm, 42 mm, 43 mm, 44 mm, 45 mm, 46 mm, 47 mm |
| materiał dętki: | Guma butylowa |
| Typ wentyla: | Presta (Sclaverand) |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 270g |
| kod produktu producenta: | 10463433 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Schwalbe - Air Plus |
| GTIN: | 4026495932424 |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |