Standardowa dętka rowerowa Schwalbe nr 1S. Do opon rowerowych o rozmiarze 12 cali (ETRTO 32→40-203). Wyjątkowo długo utrzymuje ciśnienie. Dzięki najwyższej jakości materiałom i równomiernej grubości ścianek. Najwyższa niezawodność, sprawdzona miliony razy.
| Nazwa produktu: | Schwalbe Dętka – Nr 1S | 12" - 32/40-203 | AV 40mm |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA763773 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| rozmiar koła: | 12" (203mm) |
| szerokość opony: | 32 mm, 33 mm, 34 mm, 35 mm, 36 mm, 37 mm, 38 mm, 39 mm, 40 mm |
| materiał dętki: | Guma butylowa |
| Typ wentyla: | Schrader (Auto) |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 61g |
| kod produktu producenta: | 10461820 |
| GTIN: | 4026495906111 |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |