Standardowa dętka rowerowa Schwalbe nr 7XXL. Do opon rowerowych o rozmiarze 20 cala (ETRTO 90→120-406). Dętka Schwalbe przeznaczona specjalnie do rowerów typu fatbike, o ogromnej pojemności. Do opon fatbike o szerokości do 120 mm. Utrzymuje powietrze wyjątkowo długo. Dzięki najwyższej jakości materiałom i równomiernej grubości ścianek. Najwyższa niezawodność, sprawdzona miliony razy.
| Nazwa produktu: | Schwalbe Dętka – Nr 7XXL – 20" - 90/120-406 | AV 40mm |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA763785 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Rower cargo |
| rozmiar koła: | 20" (406mm) |
| szerokość opony: | 3.70", 3.80", 4.00", 4.50", 4.80", 3.50", 4.20", 4.60", 4.70", 4.40", 4.30" |
| materiał dętki: | Guma butylowa |
| Typ wentyla: | Schrader (Auto) |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 310g |
| kod produktu producenta: | 10464930 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4026495960205 |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |