Chair One Mini to nieco mniejsza wersja modelu Chair One. Po złożeniu krzesełko ma rozmiar butelki z wodą – idealnie nadaje się więc na wszelkiego rodzaju mini-przygody.
Wielokrotnie nagradzany design
Dlaczego sylwetka Chair One jest tak popularna? Ze względu na swoją wytrzymałość, wszechstronność i niewielkie rozmiary po złożeniu.
Mały i wydajny
Ze względu na zmniejszoną nośność prętów mają nieco mniejszą średnicę niż w modelu Chair One.
Wygodny
Ergonomiczna konstrukcja i wzmocnione narożniki zapewniają stabilność i wsparcie.
Przenośny
Kompaktowa, składana rama. Można ją spakować do torby z zamkiem błyskawicznym o rozmiarze 26,5 cm x 8 cm x 12 cm. Do torby dołączony jest również łańcuch typu „daisy chain” oraz uchwyt z taśmy.
Lekki, a jednocześnie wytrzymały
W opakowaniu krzesło waży zaledwie 486 g, ale po rozłożeniu wytrzymuje obciążenie do 90 kg.
Zaawansowana technologia
Rama wykonana z przyjaznego dla środowiska, anodowanego aluminium DAC-7001 oraz chronione prawem autorskim połączenia z żywicy nylonowej sprawiają, że jest ona zarówno wytrzymała, jak i trwała.
Łatwe rozkładanie
Gumowe linki w prętach umożliwiają łatwe zatrzasnięcie ramy.
Wysokowydajne materiały z recyklingu
Poliester 600D z recyklingu, posiadający certyfikat bluesign®, jest wystarczająco wytrzymały, aby stawić czoła żywiołom. Siatkowe wstawki zapewniają wentylację i oddychalność.
Wymiary: wysokość 43,5 cm | szerokość 39 cm | głębokość 33,5 cm
| Nazwa produktu: | Helinox Chair One Mini Krzesło turystyczne - Heritage Multi Block |
| Producent: | Helinox |
| Kod pozycji: | HOX763886 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Aluminium, Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 335/390/435mm |
| maks. ładowność: | 90kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 265/80/110mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski, Pomarańczowy |
| waga: | 433g |
| kod produktu producenta: | 10003719 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| GTIN: | 8800268652568 |
| Strona producenta: | https://www.helinox.com/ |