Nowa wersja oryginalnego krzesła turystycznego Chair One, teraz z konstrukcją (re)Tension.
Ta nowa technologia dodaje drugą linię napinającą w obrębie obwodu krzesła, aby rozłożyć wagę wokół ramy i w ten sposób na nowo zdefiniować standardy komfortu mebli outdoorowych.
Ta wersja z wysokim oparciem zapewnia lepsze podparcie dla ramion i górnej części pleców.
Zwiększony komfort
Chair One (re) to nowa wersja oryginalnego, wielokrotnie nagradzanego krzesła Chair One. Dzięki dodatkowej drugiej linie napinającej w obrębie krzesła, która równomiernie rozkłada wagę na ramie, Chair One (re) jest jeszcze wygodniejsze.
Większe wsparcie
Wersja Chair One (re) z wysokim oparciem zapewnia doskonałe podparcie ramion i pleców.
Bardziej stabilna rama
Nowe piasty z żywicy nylonowej zapewniają większą stabilność. Opatentowany stop aluminium DAC łączy w sobie wytrzymałość i trwałość.
Wyższa pozycja siedząca
Rama jest wyższa niż w modelu Chair One, co poprawia dostępność.
Dodatkowe funkcje
Zintegrowana torba boczna, dzięki której wszystko jest pod ręką. Ergonomiczna konstrukcja i wzmocnione narożniki zapewniające stabilność i wsparcie.
Aluminium z recyklingu
Rama Chair One (re) wykonana jest z odzyskanych resztek aluminium, które pozostały w fabryce i w przeciwnym razie zostałyby wyrzucone.
Przenośny
Kompaktowa, składana rama. Można ją schować do torby o rozmiarze 45 cm x 15 cm x 11 cm z zamkiem błyskawicznym, zapięciem typu „daisy chain” i uchwytem z taśmy.
Lekki, ale wytrzymały
W stanie złożonym waży 1,3 kg, a po rozłożeniu może wytrzymać obciążenie do 145 kg.
Łatwy montaż
Gumki w prętach umożliwiają łatwe zatrzasnięcie ramy.
Materiały o wysokiej wydajności
Poliester 300D z certyfikatem bluesign® i pochodzący z recyklingu jest wystarczająco wytrzymały, aby stawić czoła żywiołom. Wstawki z siateczki zapewniają wentylację i oddychalność.
Wymiary: wysokość 89 cm | szerokość 57 cm | głębokość 65,5 cm
| Nazwa produktu: | Helinox Chair One High-Back (re) Krzesło turystyczne - Forest Green |
| Producent: | Helinox |
| Kod pozycji: | HOX763887 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Aluminium, Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 655/570/890mm |
| maks. ładowność: | 145kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 455/150/110mm |
| technologia: | (re)Tension Design |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 1157g |
| kod produktu producenta: | 10003714 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| GTIN: | 8800268652797 |
| Strona producenta: | https://www.helinox.com/ |