Nowa interpretacja oryginalnego krzesła turystycznego Beach Chair – teraz wzbogacona o design (re)Tension.
Ta nowa technologia wprowadza drugą linię napinającą, która lepiej rozkłada wagę i wyznacza nowy standard komfortu outdoorowy.
Beach Chair to lekkie, przenośne krzesło z niskim siedziskiem i specjalnie zaprojektowanymi nogami, które pozostają stabilne na piasku. Wystarczy się odchylić, podziwiać widoki i zrelaksować się.
Zwiększony komfort
Beach Chair (re) to ulepszona wersja oryginalnego Beach Chair, która dzięki dodatkowej linie napinającej, równomierniej rozkładającej wagę, jest jeszcze wygodniejsza.
Gotowy na plażę
Niska wysokość siedziska, niewielka waga, rozstawione nogi i płaskie stopy zapobiegają zapadaniu się w piasek.
Wytrzymała rama
Nowo opracowane przeguby nylonowe zapewniają większą stabilność. Opatentowany stop aluminium DAC łączy w sobie wysoką wytrzymałość z długotrwałą trwałością – nawet w warunkach nasłonecznienia i działania słonej wody.
Aluminium z recyklingu
Rama krzesła Beach Chair (re) składa się z przetworzonych wiórów aluminiowych, które pierwotnie trafiłyby na wysypisko śmieci, a zostały przetworzone na krążki stopowe. Efekt: mniej odpadów i mniejszy wpływ na środowisko.
Łatwiejszy montaż
Ukształtowane kieszenie narożne poprawiają prowadzenie rurek i trwałość, zwiększają niezawodność i ułatwiają montaż. Gumowe elementy w prętach umożliwiają łatwe zatrzasnięcie ramy.
Przenośny
Kompaktowa, składana rama. Mieści się w torbie transportowej z podwójnym zamkiem błyskawicznym (53 × 15 × 11 cm) i dwoma uchwytami – idealna na plażę, kemping lub do parku.
Praktyczne detale
Zintegrowana torba boczna na wszystkie ważne rzeczy. Wzmocnione rogi zapewniające stabilność i wsparcie. W zagłówku zmieści się miękka kurtka, mała poduszka, a nawet torba transportowa, co zapewnia jeszcze większy komfort.
Wysokiej jakości materiały
Poliester 300D z certyfikatem bluesign® i pochodzący z recyklingu jest odporny na słońce, sól i piasek. Wstawki z siateczki zapewniają oddychalność.
Waga po spakowaniu: 1704 g
Nośność: do 145 kg
Wymiary: wysokość 78 cm | szerokość 66,5 cm | głębokość 74 cm
| Nazwa produktu: | Helinox Beach Chair (re) Krzesło kempingowe - Czarny |
| Producent: | Helinox |
| Kod pozycji: | HOX763893 |
| aktywność: | Outdoor |
| maks. ładowność: | 145kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 530/150/110mm |
| technologia: | (re)Tension Design |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1571g |
| kod produktu producenta: | 10003707 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| GTIN: | 8800268652896 |
| Strona producenta: | https://www.helinox.com/ |