To krzesło ma większy rozmiar i jest szersze niż inne modele marki Helinox i stanowi idealny wybór, jeśli nie chcesz rezygnować z żadnych dodatków – na przykład uchwytów na kubek czy podłokietników.
Przemyślana i wygodna konstrukcja
Wysokie plecy doskonale podtrzymują szyję i ramiona. Po bokach znajdują się miękkie podłokietniki.
Praktyczne cechy
Uchwyty na kubki z siateczki po obu stronach na napoje, krem przeciwsłoneczny lub przekąski. Wzmocnione rogi zapewniają stabilność i wsparcie. Klapka zagłówka utrzymuje na miejscu grubą kurtkę, miękką poduszkę, a nawet torbę na krzesło, zapewniając idealne podparcie głowy.
Przenośny
Kompaktowa, składana rama. Można ją schować do torby o rozmiarze 50,5 cm x 16,5 cm x 16,5 cm z zamkiem błyskawicznym, łańcuszkiem typu „daisy chain” i pierścieniem D-ring.
Lekki, ale wytrzymały
W stanie złożonym waży 1,9 kg, a po rozłożeniu może utrzymać obciążenie do 145 kg.
Zaawansowana technologia
Rama z zielonego, anodowanego stopu aluminium DAC oraz opatentowane piasty z żywicy nylonowej łączą w sobie wytrzymałość i trwałość.
Łatwy montaż
Gumowe linki w prętach umożliwiają łatwe zatrzasnięcie ramy.
Wysokiej jakości materiały z recyklingu
Poliester 600D z certyfikatem bluesign, pochodzący z recyklingu, jest wystarczająco wytrzymały, aby stawić czoła żywiołom. Wstawki z siateczki zapewniają wentylację i oddychalność.
Wymiary: wysokość 110 cm | szerokość 64 cm | głębokość 78 cm
| Nazwa produktu: | Helinox Savanna Chair Krzesło kempingowe - Heritage Multi Block |
| Producent: | Helinox |
| Kod pozycji: | HOX763894 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Aluminium, Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 780/640/1100mm |
| maks. ładowność: | 145kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 505/165/165mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski, Pomarańczowy |
| waga: | 1832g |
| kod produktu producenta: | 10003718 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| GTIN: | 8800268652933 |
| Strona producenta: | https://www.helinox.com/ |