Środek do czyszczenia łożysk UFO TECH to nietoksyczny i biodegradowalny środek czyszczący, opracowany specjalnie do usuwania smaru, brudu i zanieczyszczeń z łożysk o wysokiej wydajności.
Przygotowuje łożysko do smarowania świeżym olejem lub smarem, zapewniając w ten sposób płynną pracę, długą żywotność i stałą wydajność.
| Nazwa produktu: | CeramicSpeed UFO Tech Środek czyszczący do łożysk - 100ml |
| Producent: | CeramicSpeed |
| Kod pozycji: | CSP764071 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Rozwiązanie |
| Obszar roboczy: | Łożyska |
| treść: | 100ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 110g |
| kod produktu producenta: | 116265 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5711050150465 |