Środek do czyszczenia rowerów UFO CLEAN to przyjazny dla środowiska, nietoksyczny, a jednocześnie skuteczny płyn czyszczący, który został opracowany w celu usuwania zabrudzeń z całego roweru bez uszkadzania komponentów lub powierzchni.
Pozostawia czystą powierzchnię i nie zawiera żadnych dodatkowych substancji zapachowych ani perfum.
Powoduje poważne podrażnienie oczu.
| Nazwa produktu: | CeramicSpeed UFO Clean Środek do czyszczenia rowerów - 500ml |
| Producent: | CeramicSpeed |
| Kod pozycji: | CSP764073 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Zastosowanie: | Czyszczenie roweru, Uniwersalna konserwacja |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Spray |
| treść: | 500ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 567g |
| kod produktu producenta: | 116269 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5711050150502 |