Zoptymalizuj wydajność i trwałość łożysk rolkowych przerzutki CeramicSpeed dzięki temu specjalnemu olejowi.
Pamiętaj, aby po jeździe w deszczu lub po umyciu roweru nałożyć olej na zewnętrzną stronę uszczelki łożyska. Jeśli jeździsz w trudnych i deszczowych warunkach, zaleca się stosowanie smaru All Round i smarowanie łożysk od czasu do czasu.
W przypadku stosowania oleju do konserwacji zalecana dawka wynosi 1–2 krople. Olej nie zawiera PFAS.
Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią.
Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
| Nazwa produktu: | CeramicSpeed UFO Tech Pulley Wheel Oil - 15ml |
| Producent: | CeramicSpeed |
| Kod pozycji: | CSP764077 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Specjalne smary |
| treść: | 15ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 15g |
| kod produktu producenta: | 116266 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5711050150472 |