Te pętle ekspresowe są wyposażone w duże, ergonomiczne karabinki i szerokie pętle
Zestaw ekspresów Raven QD Zoom posiada ergonomiczne karabińczyki, które są produkowane metodą kucia na gorąco, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Zestaw zawiera karabińczyki z prostym i zakrzywionym zatrzaskiem, co zapewnia wszechstronne zastosowanie podczas wspinaczki. Zwężające się pętle i gumowa wkładka Biner Fix zapewniają płynne wpinanie i obsługę. Dostępne w kolorze różowym i niebieskim.
| Nazwa produktu: | Ocún Raven QD Zoom 12 cm Ekspres wspinaczkowy 6-pack - niebieski |
| Producent: | Ocún |
| Kod pozycji: | OCN764324 |
| aktywność: | Wspinaczka |
| długość: | 120mm |
| normy bezpieczeństwa: | EN 566, EN 12275, UIAA 121 |
| odstęp: | 23mm |
| obciążenie zrywające wzdłużne/poprzeczne/otwarte: | 24-10-11kN |
| właściwości zestawu ekspresów: | Zestawy, Gumowe mocowanie |
| styl karabińczyka: | Prosty - wygięty |
| rodzaj wspinaczki: | Wspinaczka sportowa, Wspinaczka alpejska, Wspinaczka wielowyciągowa |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 642g |
| kod produktu producenta: | 05598-Blue |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8591804694158 |
| Strona producenta: | http://www.ocun.cz/en |