Lżejszy ekspres wspinaczkowy z wydłużoną pętlą
Lżejszy ekspres wspinaczkowy do wspinaczki na pierwszym podejściu, ale także do wspinaczki technicznej w górach. Poszerzony pas ułatwia chwytanie, a karabińczyk Hawk gwarantuje niską wagę przy jednoczesnej wysokiej wytrzymałości.
Wydłużona pętla zmniejsza nacisk liny w miejscach, gdzie asekuracja odbywa się poza trasą.
| Nazwa produktu: | Ocún Hawk QD Zoom Pa 15/22 mm Ekspres wspinaczkowy - 16 cm, niebieski |
| Producent: | Ocún |
| Kod pozycji: | OCN764326 |
| aktywność: | Wspinaczka |
| długość: | 160mm |
| normy bezpieczeństwa: | EN 566, EN 12275, UIAA 121 |
| odstęp: | 16mm |
| obciążenie zrywające wzdłużne/poprzeczne/otwarte: | 24-8-9kN |
| styl karabińczyka: | Prosty - wygięty |
| rodzaj wspinaczki: | Wspinaczka sportowa, Wspinaczka alpejska, Wspinaczka wielowyciągowa |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 99g |
| kod produktu producenta: | 04072-Blue |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8591804636226 |
| Strona producenta: | http://www.ocun.cz/en |