Lżejszy, bezpieczniejszy i bardziej ekologiczny! Zestaw ten jest przeznaczony do wspinaczki sportowej i alpejskiej.
Połączenie lekkich karabińczyków z rewolucyjną pętlą z biopochodnego materiału Dyneema® tworzy idealną pętlę ekspresową do wspinaczki wielowyciągowej.
| Nazwa produktu: | Ocún Hawk QD Combi Bio-Dyn-Ring 15 mm Ekspres wspinaczkowy 6-pack - 10 cm czerwony |
| Producent: | Ocún |
| Kod pozycji: | OCN764329 |
| aktywność: | Wspinaczka |
| długość: | 100mm |
| normy bezpieczeństwa: | EN 566, EN 12275, UIAA 121 |
| tkanina tekstylna (akcesoria wspinaczkowe): | Dyneema/Dynex |
| odstęp: | 16mm |
| obciążenie zrywające wzdłużne/poprzeczne/otwarte: | 24-8-9kN |
| właściwości zestawu ekspresów: | Zestawy, Gumowe mocowanie, Ultra lekkie |
| styl karabińczyka: | Prosty - drut |
| szerokość pasa/zawiesia: | 15mm |
| rodzaj wspinaczki: | Wspinaczka sportowa, Wspinaczka alpejska, Wspinaczka wielowyciągowa |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czerwony |
| waga: | 486g |
| kod produktu producenta: | 05343-Red |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8591804667978 |
| Strona producenta: | http://www.ocun.cz/en |